HandyJib

Yayın hizmetlerinize
profesyonel çözümler sunmaktadır

Tasarım + İmalat

Parçalar bilgisayar destekli tasarlanıp, bünyemizdeki CNC makinalar ile üretilmektedir


Yedek parça temin formu


İşimiz gücümüz sadece jimmyjip sistemleri

Sektöre ve ihtiyaçlara özel çözümler üretiyoruz

Handyjib'in kurulumu kadar taşımasıda çok rahat. Ergonomik kullanımının ve şık tasarıyla göz dolduran Handyjib'ler sizleri bekliyor.

Handyjib ticari markasıyla; video, HD ve SD yayın uygulamaları için son derece hafif ve yüksek kaliteli ekipmanları, son kullanıcıların istekleri ve sektördeki eksiklikler göz önünde bulundurularak, özellikle fotoğrafçılar için geliştirdiğimiz hafif ve kolay kurulum özellikli ürünümüzden bu güne Profesyonel Triangle ürünlerininde eklenmesi ile ürün gamını hergeçen gün geliştirmektedir.

Handyjib ürünleri Birçok fotoğrafçı ve ajans tarafından tanıtım filmi, canlı yayın, rejili sistemler, klip, belgesel ve düğünler gibi organizasyonlarda başarı ile kullanılmış, Türkiyede ilk geliştirilen 3 Eksen Dutch Roll Kamera kafasını üretmenin gururu ile ürünlerin sadece satışını yapan değil, değerli kullanıcı dostlarımızı ürünler konusunda doğru yönlendiren ve etik ticaret hassasiyete sahip bir firmadır.

Hakkımızda

Handyjib teknoloji. Biz güvenebileceğiniz, doğru kişileriz

Manisa'daki imalathanemizi 2017 yılında İzmir'e taşıyarak,üretim kapasitemizi ve kendi bünyemizdeki ekipmanlarla yaklaşık 300 metre karelik işyerimizde , alanında uzman personellerle kalite ve müşteri odaklı imalatımımızı sürdürmekteyiz.Ürünlerimiz ve bizleri tanımak için siz değerli dost ve müşterilerimiz her zaman davetlimizsiniz..

Tecrübemizi hayallerimiz ile birleştirdik

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için